Kyoto Tools (KTC) BP4L23TP 1/2" Impact Wrench Socket (Deep Thin) 0.9 inches (23 mm)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
  • Opposite Side Dimensions: 0.9 inches (23 mm)
  • Drive: 0.5 inches (12.7 mm)
  • Total Length: 3.1 inches (80 mm)